Constantine

Constantine

24. 10. 2014
Tvoje hodnocení: 0
9 4 votes
Loading...

Série a Epizody

1Série 1 24. 10. 2014

Režije

Obsazení

Matt Ryan isJohn Constantine
John Constantine
Charles Halford isChas Chandler
Chas Chandler

Video trailer

Popis

Constantine vzniká podle grafických románů Hellblazer.

Hlavní postavou je John Constantine, který zpochybňuje svou víru. Musí totiž čelit hříchům své minulosti, když je náhle dosazen do role ochránce lidstva proti sílícím silám temnoty.

Lovec démonů. Specialista na okultismus. Mistr temných nauk. Tím vším je John Constantine, blonďák, kterého neuvidíte jinak než s cigaretou v ústech. S pomocí svých znalostí a neutuchajícího sarkasmu bojuje proti démonům, kteří se snaží ovládnout lidstvo. Nebije se ani tak za síly dobra, jako spíš za to, co on sám považuje za správné. A není úplný svatoušek. Jeho věčně zatracená duše nemá místo v nebi, v pekle na něj už ale dávno čekají.

Když démoni zacílí na dceru jeho nejlepšího přítele, udělá všechno proto, aby ji od nich uchránil. Liv – jak se dcera jmenuje – má totiž nadání vidět „druhou stranu“ – světy za naším světem – a předvídat nadpřirozené události. Díky tomu ví, že nabírá na síle nové zlo, a také ví, že ona sama je pro toto zlo hrozbou. Musí se spojit s Constantinem a projet zemi, aby společně zahnali démony tam, kam patří. A kdo ví… možná se po tomto skutku najde pro Constantina trocha odpuštění…

Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Constantine
Původní název Constantine
First air date 24. 10. 2014
Last air date 13. 02. 2015
Série 1
Epizody 13
Duration 60m

Mohlo by se ti líbit

Star Trek: Discovery
A Very English Scandal
Life Sentence
YOU
Fearless
When We Rise
Cardinal
Modrý kód
Snowfall
The Little Drummer Girl
Tin Star
Unforgotten

Přidat komentář