Loading...

Zdroje videa | Report | Pomoc & Návody308 Zhlédnutí

  • Pustit traileryoutube.com
  • živé vysíláníprima-ott-live.ssl.cra.cz
Prima Zoom

Prima Zoom

01. 02. 2013
Tvoje hodnocení: 0
7 1 vote
Loading...
Je v něčem je problém?

Popis

Prima Zoom je dokumentárně vzdělávací televizní kanál společnosti FTV Prima. Své vysílání začal v pátek 1. února 2013 ve 20:00 na 3. multiplexu pozemního vysílání DVB-T. Zoom je především televizní stanice pro ty, kteří chtějí vědět víc a poznat svět zblízka.

Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.

„Nová celoplošná televize bude určena všem, které baví zblízka poznávat zajímavá místa, lidi i příběhy,“ nastínil programové zaměření Marek Singer, toho času generální ředitel FTV Prima.

„Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat. Své diváky si Zoom zajisté najde ve všech cílových skupinách a přispěje k tomu, aby se skupina Prima stala televizní jedničkou.“ dodal tehdejší šéf programu Primy, Petr Vladyka.

Za grafickým vizuálem Zoomu stojí studio Oficina, které se už mimo jiné podepsalo i pod designem Primy Cool a Primy love.

V souvislosti s novou televizí odstartoval také integrovaný online magazín http://www.prima-zoom.cz, na kterém si můžete přečíst nejen základní informace, ale také zajímavé články, jenž se budou tematicky vztahovat k jednotlivým dokumentům. Vedení televize navíc získalo k většině dokumentů internetová práva, a tak na play.iprima.cz umožňuje sledování živého vysílání online. Pokud tedy svůj oblíbený pořad nestihnete, budete ho moci zhlédnout v internetovém archivu Prima PLAY po dobu několika dní.

Celoplošné vysílání ve třetím multiplexu umožní Prima Zoom šířit svůj program na 93,5% část území ČR a bude ho moci sledovat 95,7% obyvatel ČR.

Prima Zoom
Původní název Prima Zoom

Režisér

Režisér

Obsazení

Mohlo by se ti líbit

JOJ Plus
Prima Cool
Nitrička TV
Televízia Osem
NOVA Cinema
WAU
VISIT-X 18+
Fashion TV
Retro Music TV
Óčko Star
Music Box
NOVA Gold

Přidat komentář